Çağrı Merkezi

0322 321 25 12

Politikalarımız

Kalite Politikamız

‘’En kaliteli girdileri en kaliteli hizmet ile birleştirip en kaliteli çıktı sunmak’’ kalite politikamızın temel bileşenleridir.

Ürün tedarik süreçlerimizde uluslararası üretim standartlarına uygun ürünleri stoklarımızda bulundurarak ‘’kaliteli ticaret’’ gerçekleştirmek, müşterilerimizin ihtiyacı olan en optimal çözümü sunarak iş yaşamımızda ‘’kaliteli süreç yönetimi’’ sağlamak, ürün tedarik ve sipariş süreçlerinde en hızlı şekilde davranarak ‘’kaliteli zaman yönetimi’’ sunmak, işinde yetkin, tecrübeli ve yeniliğe açık çalışanlarımızla birlikte ‘’kaliteli hizmet’’ üretmek, kalite politikamızın diğer başlıklarındandır.

Çevre Politikamız

Sürdürülebilir bir gelecek için sürdürülebilirliğin ve yenilenebilir enerjinin gücüne inanıyoruz. Bütün iş süreçlerimizde ‘’sıfır atık’’ felsefesi ile hareket ediyor, geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için gayret gösteriyoruz.

Kurumsal ve kişisel farkındalık bilincinin gelişmesi için adımlar atıyor, ülkemizin 2053 yılı Net Sıfır Hedeflerine ulaşmak için gerçekleştirilen faaliyetleri desteklemekle birlikte üzerimize düşen görevleri yerine getirmek için de somut eylemler gerçekleştiriyoruz.

Ortatepe A.Ş. ile Geniş Hizmet Ağı Güven Ürün Çeşitliliği
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için, her ihtiyacınızda yanınızdayız.

Bu kapanacak 20 saniye