Çağrı Merkezi

0322 321 25 12

Başkanın Mesajı

1967 yılında Sevgili Babam Sn. Mehmet ORTATEPE tarafında başlatılan ticari faaliyetlerimiz, bugün 100’ün üzerinde kişinin bilgi ve emeğiyle katkı sağladığı güçlü ve kurumsal bir yapıya dönüştü.

Bugüne kadar faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ‘’en hızlı hizmeti en kaliteli şekilde sağlamak’’ ve tüm müşterilerimizin yalnızca ürün/hizmet tedarik ettiği değil de çözüm ortağı olmak amacıyla hareket ettik. Bu felsefemiz bizleri sektörün lideri marka konumuna getirdi ve bizlere binlerce mutlu müşteri miras bıraktı.
Bu miras, yarattığı katma değeri artırarak, kullandığı teknoloji ve yönetim sistemlerini geliştirerek, istihdam sayısını ve yatırım miktarlarını her geçen gün artırarak, kişisel ve kurumsal gelişimi destekleyerek, rekabetin tüm saygı kurallarına uyarak, doğaya ve diğer tüm canlılara sevgi göstererek büyümeye ve Ortatepe’nin değerlerini anlatmaya devam ediyor.
Tarım, tarım makinaları, petrol, rulman ,güç aktarım sistemleri ve yedek parça sektöründe ilk akla gelen markalardan biri olmak, müşterilerimizin ihtiyacı olan her ürünü, en kaliteli şekilde, anında stoklarımızda bulabiliyor olması, en büyük markalarla iş birliği yapmak ve doğru paydaşları bir araya getirmekle mümkün.

Bu nedenle, en doğru markaları en doğru zamanda ve şekilde müşterilerimize sunarak en doğru hizmeti sunduk ve sunmaya devam edeceğiz

Mahmut Bünyamin ORTATEPE

Bu kapanacak 20 saniye