Çağrı Merkezi

0322 321 25 12

Hakkımızda

ORTATEPE A.Ş’nin kaliteli hizmet yolculuğu 1967 yılında kurucumuz Sn. Mehmet Ortatepe tarafından başlatıldı.

Kurulduğumuz günden bugüne önceliğimiz kaliteli hizmeti hedef alarak bir çok büyük marka ve distribütörlüğü kendi bünyemizde toplayıp, müşterilerimize en optimal çözümler sunmak için çaba gösterdik.

Bugün, 100’den fazla çalışanımız, 7.500 m2 çalışma alanımız ile birlikte ‘’ güç aktarım sistemleri, yedek parça, tarım yedek parça, tarım, tarım makinaları, akaryakıt ve yağ“ ile ilgili olmak üzere pek çok sektörde faaliyet göstermektedir.

Tarım sektöründe traktör, biçerdöver, pamuk toplama makinaları yedek parça ve servisi olarak bölgemizde hizmet veriyoruz.

Türkiye’de 50 yılın üzerinde aktif hizmetleri olan, rulman, kayış, kasnak, keçe, manşon, zincir, dişli, kaplin, segman, endüstriyel, zirai, otomotiv, yağ grubu, sanayi tekerleri, transmisyon ve güç aktarma ürünlerinde güçlü sayıda marka ile iş birliği ve geniş ürün gamından oluşan distribütörlüklerimiz ve bölge bayiliklerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Doğrudan ithalat gücümüz ve güçlü stoklarımız ile tüm müşterilerimize en hızlı şekilde en kaliteli ürüne ulaşma imkanı sağlıyoruz.

SKF, FAG, Ina, ORS, MTK, URB, Contitech, Optibelt, Gates, Stomil, Sanok, Rubena, Nachi, gibi markaların satışı,


Kendi çeliğini kendi üreten TIMKEN markasının Türkiye Distribütörlüğü,


Sektöründe Japon devi olan BANDO Kayışlarının Türkiye Distribütörlüğü,


ERKUNT Traktörlerinin 5.Bölge Yedek Parça distribütörlüğü görevlerini 55’den fazla bayi ağımız ile birlikte yönetmekteyiz.

Yarım asırdan fazla tecrübemizle biriktirdiğimiz sayısız referansımız, mutlu müşteri ağımız ve yalnızca Adana’nın değil tüm bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek stok gücümüz, deneyimli, çalışkan ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız, tedarik zincir yönetim sistemlerimiz ve güçlü finansman yapımız ile hizmet verdiğimiz sektörlerde ‘’lider’’ firma konumumuzu koruyoruz.

Ortatepe A.Ş. ile Geniş Hizmet Ağı Güven Ürün Çeşitliliği
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için, her ihtiyacınızda yanınızdayız.

Bu kapanacak 20 saniye